THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1200x700mm, kulaté pojezdy TL1270-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1200x700mm, kulaté pojezdy TL1270-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x70 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 496 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934452 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
148 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
7 955 Kč
Při platbě předem pouze 7 493 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1150, DN50 GMO17
expedice do 7 dnů6 152 Kč
Při platbě předem pouze 5 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 464 Kč
Při platbě předem pouze 10 765 Kč
15 637 Kč
Při platbě předem pouze 14 684 Kč
11 136 Kč
Při platbě předem pouze 10 457 Kč


