THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x900mm, kulaté pojezdy TL1190-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x900mm, kulaté pojezdy TL1190-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 446 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934438 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 821 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1050, DN50 GMO16
expedice do 7 dnů5 832 Kč
Při platbě předem pouze 5 467 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1100x900 mm, L/P varianta AL3915CAL6015C
expedice do 7 dnů16 302 Kč
Při platbě předem pouze 15 308 Kč
11 792 Kč
Při platbě předem pouze 11 073 Kč
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2190-5005
expedice do 7 dnů19 918 Kč
Při platbě předem pouze 18 760 Kč


