THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x1000mm, kulaté pojezdy TL1110-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x1000mm, kulaté pojezdy TL1110-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 446 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 86.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934827 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
10 105 Kč
Při platbě předem pouze 9 517 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1050, DN50 GMO16
expedice do 7 dnů5 832 Kč
Při platbě předem pouze 5 467 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, mráz, chrom - 894-140-101-01-30
expedice do 10 dnů4 402 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, transparentní, zlatá 894-140-101-50-00
expedice do 10 dnů4 502 Kč


