THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, kulaté pojezdy TL1090-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, kulaté pojezdy TL1090-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 396 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934407 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 201 Kč
9 245 Kč
Při platbě předem pouze 8 707 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Lunar L 2dílná levá vanová zástěna 90 x 150 cm, průhledná, černá - 897L-090-100-70-00-L
expedice do 10 dnů5 935 Kč
Vanová zástěna Mexen Mist 2-křídlá pravá 90 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná měď - 8A9-090-002-65-00-P
expedice do 10 dnů4 862 Kč
Mexen Lunar vanová zástěna pravá, 2 křídla, 90 x 150 cm, průhledná, černá - 897-090-100-70-00-P
expedice do 10 dnů5 720 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá levá 90 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897-090-100-97-00-L
expedice do 10 dnů6 078 Kč


