THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, kulaté pojezdy TL1010-5005
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, kulaté pojezdy TL1010-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 396 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934377 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
7 353 Kč
Při platbě předem pouze 6 926 Kč
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélník/čtverec sprchový kout dveře 900-1000x1000mm L/P, sklo Brick EL1738EL3438
expedice do 7 dnů11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
ALTIS BLACK čtvercový sprchový kout 1000x1000 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1512BAL1512B
expedice do 7 dnů21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, hran. pojezdy, rohový TL2010-5002
expedice do 7 dnů19 918 Kč
Při platbě předem pouze 18 760 Kč
EASY čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3415
expedice do 7 dnů12 202 Kč
Při platbě předem pouze 11 458 Kč


