THEIA umyvadlová skříňka 66,3x70x35cm, 2x dvířka, borovice rustik TH072-1616
THEIA umyvadlová skříňka 66,3x70x35cm, 2x dvířka, borovice rustik TH072-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH072-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
- Uvnitř 1 výškově nastavitelná police
- Standardně dodáváno s úchytkami CT128, rozteč uchycení 128 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 66x70x35 cm |
| Šířka | 660 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913863837 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 103mm, černá mat 30320
expedice do 7 dnů146 Kč
Při platbě předem pouze 138 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, bílá lesk CR701-3030
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, siena strip CR701-4242S
expedice do 7 dnů12 762 Kč
Při platbě předem pouze 11 872 Kč
8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 67x50x43,5cm, dub alabama DT070-2222
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč


