THE NEW YORKER WC mísa stojící pro vysokou nádržku, 36,5x60cm, spodní/zadní odpad, bílá
THE NEW YORKER WC mísa stojící pro vysokou nádržku, 36,5x60cm, spodní/zadní odpad, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-561801-1 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x43x60 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
| Typ odpadu | vario |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
37 523 Kč
Při platbě předem pouze 35 235 Kč
15 127 Kč
Při platbě předem pouze 14 072 Kč
13 923 Kč
Při platbě předem pouze 12 952 Kč
17 879 Kč
Při platbě předem pouze 16 632 Kč

