THE NEW YORKER keramické umyvadlo volně stojící ke stěně, 40x89x40cm, bílá
THE NEW YORKER keramické umyvadlo volně stojící ke stěně, 40x89x40cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-564501 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x89 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 890 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 37.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318088 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
23 641 Kč
Při platbě předem pouze 21 992 Kč
82 517 Kč
Při platbě předem pouze 76 760 Kč

