THE NEW YORKER bidet stojící 36,5x60cm, bílá
THE NEW YORKER bidet stojící 36,5x60cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-562001 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x43x60 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318156 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WALDORF bidet stojící 37x65cm, černá mat 4120K7
na objednávku17 879 Kč
Při platbě předem pouze 16 632 Kč
RETRO bidet stojící 38,5x60cm, bílá 102001
expedice do 7 dnů8 763 Kč
Při platbě předem pouze 8 152 Kč
RETRO bidet stojící 38,5x60cm, černá mat 102031
na objednávku13 923 Kč
Při platbě předem pouze 12 952 Kč

