TANYA R hydromasážní vana, 160x120x49cm, Active Hydro-Air, chrom 57233
TANYA R hydromasážní vana, 160x120x49cm, Active Hydro-Air, chrom 57233
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-66119.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 160x120x49 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 490 mm |
| Objem | 310.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 66.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062103 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
58 059 Kč
Při platbě předem pouze 56 033 Kč
60 604 Kč
Při platbě předem pouze 58 490 Kč
55 943 Kč
Při platbě předem pouze 53 991 Kč
44 135 Kč
Při platbě předem pouze 42 596 Kč

