TANDEM L hydromasážní vana, 170x130x50cm, Highline Hydro-Air, chrom 57219
TANDEM L hydromasážní vana, 170x130x50cm, Highline Hydro-Air, chrom 57219
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-96611.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x130x50 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 395.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 73.3100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061960 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Deante KERRIA PLUS sprchová kabina 80x80 cm KTSWN42P + KTS_N38P, černá KKNNW08S08
expedice do 12 dnů11 186 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar-B L s pravými panty 80 x 80 cm, průhledný, kartáčované zlato - 832L-080-080-55-00-P
expedice do 10 dnů10 082 Kč
20 899 Kč
Při platbě předem pouze 19 670 Kč
Sprchový kout Mexen Mist-B s výklopným mechanismem 80 x 80 cm, průhledný, kartáčované zlato - 8A2T-080-080-55-00
expedice do 10 dnů8 580 Kč

