TANDEM L hydromasážní vana, 170x130x50cm, Attraction Hydro, chrom 57216
TANDEM L hydromasážní vana, 170x130x50cm, Attraction Hydro, chrom 57216
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-96611.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x130x50 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 395.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 66.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061939 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
46 973 Kč
Při platbě předem pouze 45 335 Kč
101 471 Kč
Při platbě předem pouze 97 932 Kč
40 480 Kč
Při platbě předem pouze 39 068 Kč
38 691 Kč
Při platbě předem pouze 37 342 Kč

