TABELLA OPEN otopné těleso 590x1490 mm, černá mat MI1457
TABELLA OPEN otopné těleso 590x1490 mm, černá mat MI1457
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TABELLA OPEN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 590x1490 mm |
| Šířka | 590 mm |
| Výška | 1490 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Objem | 0.80 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové, Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 827 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913920899 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat CP7135B
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
Podobné zboží
TABELLA otopné těleso 490x1590 mm, černá mat MI1547
na objednávku12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 399 Kč
Při platbě předem pouze 13 044 Kč
FIRST CORNER připojovací sada ventilů, pravé provedení, chrom CP920S
expedice do 7 dnů1 739 Kč
Při platbě předem pouze 1 644 Kč
Mexen Ceres elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W111-1200-500-2600-70
expedice do 10 dnů5 955 Kč


