SYMPHONY obklad Ivory 60x120 (1,44m2) SYM002
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | SYMPHONY |
| Rozměr | 60x120 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Satén |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.4400 m2 |
| Počet ks v balení | 2 |
| Tloušťka | 11.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 19.4440 kg |
| EAN | 8433019269083 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Barva | béžová |
| Povrch | satén |
| Rozměr | 60 x 120 cm |
| Textura | beton, dekor |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
SYMPHONY obklad Canna Ash 60x120 (1,44m2) SYM008
na objednávku1 029 Kč
Při platbě předem pouze 975 Kč
SYMPHONY obklad Botanic Earth 60x120 (1,44m2) SYM006
na objednávku1 029 Kč
Při platbě předem pouze 975 Kč
SYMPHONY obklad Canna Ivory 60x120 (1,44m2) SYM007
na objednávku1 029 Kč
Při platbě předem pouze 975 Kč

