STUDIO Taco Relieve Flor N.1 3x3 Eucalyptus (ADP03) ADST4056
STUDIO Taco Relieve Flor N.1 3x3 Eucalyptus (ADP03) ADST4056
| Výrobce: | Výrobce: Adex |
| Kód: | Kód: UBC-ADST4056 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Série | STUDIO |
| Rozměr | 3x3 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.0100 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 3 x 3 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Velar L 2dílná posuvná vanová zástěna 85 x 150 cm, grafit, kartáčovaný nikl - 896-085-003-41-97
expedice do 10 dnů7 579 Kč
Mexen Rox 2-křídlá posuvná vanová zástěna 180 + 80 x 150 cm, průhledná, kartáčované zlato - 8C9-180-080-55-00
expedice do 10 dnů10 940 Kč
3 627 Kč
Mexen Velar L Duo 2dílná posuvná vanová zástěna 160 x 150 cm, průhledná, bílá - 896-160-003-02-20
expedice do 10 dnů11 979 Kč

