STEN zrcadlo 67x92cm NA295
STEN zrcadlo 67x92cm NA295
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 67x92 cm |
| Šířka | 670 mm |
| Výška | 920 mm |
| Barva rámu | Bez rámu |
| Typ zrcadla | Zrcadla jednoduchá |
| Tvar | Jiný |
| Výbava | Otočné zavěšení, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 5.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972874 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | nepřiřazena |
| Barva | nepřiřazena |
Mohlo by Vás zajímat
CAPRICE dlažba White 20x20 (EQ-2) (1m2) 20868
expedice do 7 dnů935 Kč
Při platbě předem pouze 886 Kč


