STAN koupelnová stolička, průměr 30cm, černá
STAN koupelnová stolička, průměr 30cm, černá
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-A176110 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 300x455x300 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.5710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956196978 |
| Taric | 94037000 |
| Záruka | 2 roky |

