SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat PY03/15
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat PY03/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Výška | 142 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913847721 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká krytka, tl.10-55mm, černá 542.742.5B
expedice do 7 dnů796 Kč
Při platbě předem pouze 740 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Podobné zboží
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč

