SPY podomítková umyvadlová baterie, zlato PY08/17
SPY podomítková umyvadlová baterie, zlato PY08/17
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886041 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
| Tvar baterie | Hranatý |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, zlato SI517
expedice do 7 dnů3 062 Kč
Při platbě předem pouze 2 848 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 568 Kč
Při platbě předem pouze 5 228 Kč
6 683 Kč
Při platbě předem pouze 6 276 Kč
DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom DA004
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
ULTRASAN podomítková dvouprvková umyvadlová baterie , černá mat/zlato mat UT018VBG
expedice do 7 dnů6 740 Kč
Při platbě předem pouze 6 329 Kč

