SPY podomítková umyvadlová baterie, zlato mat PY08/19
SPY podomítková umyvadlová baterie, zlato mat PY08/19
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935381 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 20cm, černá mat/chrom UT018TBC
expedice do 7 dnů6 363 Kč
Při platbě předem pouze 5 975 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
6 683 Kč
Při platbě předem pouze 6 276 Kč
SPY podomítková umyvadlová baterie, bílá mat PY08/14
na objednávku9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč

