Sprchový závěs 120x200cm, PEVA, bílá
Sprchový závěs 120x200cm, PEVA, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ZV039 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Aqualine |
| Adresa výrobce: | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail: | info@sapho.cz |
- Nepropustný
- Pouze ruční praní
- Zesílené otvory pro závěsné kroužky, kroužky jsou součástí balení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 120x200 cm |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | PEVA |
| Druh | Sprchový závěs |
| Balení obsahuje | Závěsné kroužky |
| Hmotnost / ks | 0.4020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913134777 |
| Taric | 63031200 |
| Záruka | 2 roky |
Podobné zboží

