Sprchový závěs 120x200cm, PEVA, béžová
Sprchový závěs 120x200cm, PEVA, béžová
| Výrobce: | Výrobce: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ZV045 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Aqualine |
| Adresa výrobce: | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail: | info@sapho.cz |
- Nepropustný
- Pouze ruční praní
- Zesílené otvory pro závěsné kroužky, kroužky jsou součástí balení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 120x200 cm |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | PEVA |
| Druh | Sprchový závěs |
| Balení obsahuje | Závěsné kroužky |
| Hmotnost / ks | 0.4100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913134784 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat

