Sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, ruční sprcha, chrom 1202-30
Sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, ruční sprcha, chrom 1202-30
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1184 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Sprchové sloupy | Bez baterie |
| Funkce sprchy | Déšť, Mlha, Déšť/Mlha |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 2.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955167 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
KIMURA nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom KU211
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
PAX nástěnná sprchová baterie, chrom XA11
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
AIRTECH-AXIA sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, ruční sprcha, chrom 990E
expedice do 7 dnů8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
PRESTIGE termostatický sprchový panel 200x1400mm, nerez mat WN337
expedice do 7 dnů14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
GRACE sprchový panel 220x1450mm, nerez mat WN326
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč

