Nerezová sprchová vanička, čtverec 80x80cm, mat 13052.80.S
Nerezová sprchová vanička, čtverec 80x80cm, mat 13052.80.S
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13052.80.S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 80x80x3 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 60 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnost / ks | 9.3517 kg |
| EAN | 8435368073366 |
| Taric | 73242900 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
| Materiál | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
44 806 Kč
Při platbě předem pouze 43 243 Kč
41 177 Kč
Při platbě předem pouze 39 740 Kč
63 219 Kč
Při platbě předem pouze 61 013 Kč
36 464 Kč
Při platbě předem pouze 35 192 Kč

