Hlavová sprcha, průměr 400mm, chrom 1203-04
Hlavová sprcha, průměr 400mm, chrom 1203-04
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1203-04 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 400 mm |
| Výška | 7 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 3.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913811838 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, chrom 1205-05
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Sprchové stropní ramínko, kulaté, 150mm, chrom 1205-08
expedice do 7 dnů542 Kč
Při platbě předem pouze 504 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Hlavová sprcha, 300x180mm, ABS/černá mat SK851B
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Hlavová sprcha, průměr 200mm, systém AIRmix, ABS/chrom SF077
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Nástěnná hlavová sprcha, 500x200mm, nerez lesk DP562
expedice do 7 dnů9 426 Kč
Při platbě předem pouze 8 768 Kč
Hlavová sprcha, průměr 220mm, ABS/černá mat SK852B
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč

