SPIRIT SQUARE termostatický sprchový panel 250x1550mm, bílá 81151
SPIRIT SQUARE termostatický sprchový panel 250x1550mm, bílá 81151
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-81151 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1550 mm |
| Hloubka | 661 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Kompozit |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Termostat |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 13.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729065319 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 3 roky |
Příslušenství
1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
23 091 Kč
Při platbě předem pouze 22 286 Kč
Mohlo by Vás zajímat


