SPIRIT BLACK sprchové dveře 1600mm, čiré sklo
SPIRIT BLACK sprchové dveře 1600mm, čiré sklo
| Výrobce: | Výrobce: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GI1016B |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Gelco |
| Adresa výrobce: | Makovského 1341/12, 163 00 Praha 6 |
| E-mail: | info@gelcocz.eu |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SPIRIT |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 680 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 1580 mm |
| Instalační šířka do | 1610 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Balení obsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 67.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129803 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit


