Spádová lišta, levá, výška 10 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1510-L
Spádová lišta, levá, výška 10 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1510-L
- Spádovací lišta pomáhá zakrýt přechod vzniklý během výstavby sprchového koutu mezi spádovanou a nespádovanou částí podlahy.
- Pokud stojíte čelem k odtokovému kanálku a lišta má spád směrem ke kanálku po levé ruce, jedná se o levé provedení.
- Doporučujeme k odtokovým kanálkům s límcem ke stěně.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 150x1 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Výška | 10 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Levá |
| Hmotnost / ks | 0.3560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872020 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Podobné zboží
Spádová lišta, levá, výška 12 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1512-L
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Spádová lišta, pravá, výška 10mm, délka 1000mm, nerez mat SPD10-P
expedice do 7 dnů619 Kč
Při platbě předem pouze 576 Kč
Spádová lišta, levá, výška 12 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1512-L
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Spádová lišta, pravá, výška 12mm, délka 1200mm, nerez mat SPD1212-P
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč


