SOLARIS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, černá/měď mat WD006PG
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, černá/měď mat WD006PG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 322 mm |
| Hloubka | 173 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 243 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 1.4440 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913920110 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
75 Kč
Při platbě předem pouze 71 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, chrom/zlato 3172L
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
PAX umyvadlová baterie do podlahy, bílá mat XA16/14
na objednávku25 705 Kč
Při platbě předem pouze 23 912 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč

