SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom WD002BC
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom WD002BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 200 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.1530 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963339 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Posuvný sprchový kout Mexen Velar 140 x 90 cm, grafit, kartáčovaná měď - 871-140-090-41-65
expedice do 10 dnů14 014 Kč
CERANO - Sprchový kout Lantono L/P - 8 mm - Soft-Close - chrom, transparentní sklo - 140x90x195 cm - posuvný
expedice do 7 dnů13 380 Kč
Mexen Velar vysouvací sprchový kout 140x90, transp., kartáč. měď 871-140-090-01-65
expedice do 10 dnů13 112 Kč

