SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom/černá mat WD008CB
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom/černá mat WD008CB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913933493 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 16cm, černá mat UT118B
expedice do 7 dnů7 536 Kč
Při platbě předem pouze 7 076 Kč
SPY podomítková umyvadlová baterie, zlato PY08/17
expedice do 7 dnů13 149 Kč
Při platbě předem pouze 12 232 Kč
ULTRAMIX tělo podomítkové dvouprvkové umyvadlové baterie, hubice 16cm, chrom UT118-1
expedice do 7 dnů5 375 Kč
Při platbě předem pouze 5 000 Kč
4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč

