SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá/zlato mat WD008G
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá/zlato mat WD008G
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 1.8120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913920141 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX tělo podomítkové dvouprvkové umyvadlové baterie, hubice 10cm, chrom UT110-1
expedice do 7 dnů4 601 Kč
Při platbě předem pouze 4 280 Kč
CORNELI podomítková umyvadlová baterie, chrom CE08
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
ULTRASAN podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 16cm, černá mat UT118VB
expedice do 7 dnů7 847 Kč
Při platbě předem pouze 7 369 Kč
PAX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat XA08/15
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč

