SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá/měď mat WD008PG
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá/měď mat WD008PG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 1.8120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913920134 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 830 Kč
Při platbě předem pouze 4 535 Kč
CORNELI podomítková umyvadlová baterie, chrom CE08
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
DIMY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom DM018
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
ULTRATAP podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, hubice 20cm, černá mat/chrom UT018TBC
expedice do 7 dnů6 363 Kč
Při platbě předem pouze 5 975 Kč

