SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat/chrom WD008BC
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat/chrom WD008BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963360 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
4 543 Kč
Při platbě předem pouze 4 266 Kč
ULTRAMIX tělo podomítkové dvouprvkové umyvadlové baterie, hubice 10cm, černá mat UT110B-1
expedice do 7 dnů5 951 Kč
Při platbě předem pouze 5 536 Kč
DREAMART podomítková umyvadlová baterie, chrom DA004
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč

