SOLARIS nástěnná vanová termostatická baterie, černá/měď mat WD010PG
SOLARIS nástěnná vanová termostatická baterie, černá/měď mat WD010PG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 181 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Integrovaný v rukojeti |
| Ostatní | HiTech Therm, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.6350 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913920158 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DIMY nástěnná vanová termostatická baterie, kaskáda, černá mat DM292BL
expedice do 7 dnů18 911 Kč
Při platbě předem pouze 17 592 Kč
12 633 Kč
Při platbě předem pouze 11 752 Kč
SOLARIS nástěnná vanová termostatická baterie, černá/zlato mat WD010G
expedice do 7 dnů6 650 Kč
Při platbě předem pouze 6 245 Kč
SOLARIS nástěnná vanová termostatická baterie, chrom WD010
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč

