SMART rohová police do spár 297x15x210mm, černá mat XJ615B
SMART rohová police do spár 297x15x210mm, černá mat XJ615B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART |
| Rozměr | 297x15x210 mm |
| Délka | 297 mm |
| Šířka | 297 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Do spár obkladů |
| Hmotnost / ks | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126079 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Mohlo by Vás zajímat
Police rohová, čtvrtkruhová 200x200x8mm, mléčné sklo 22487
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
SMART rohová police do spár 297x15x210mm, nerez lesk XJ615
expedice do 7 dnů1 677 Kč
Při platbě předem pouze 1 560 Kč
ABELINE rohová police rockstone 250x250mm, bílá mat AE250-0101 58995
expedice do 7 dnů894 Kč
Při platbě předem pouze 832 Kč
X-SQUARE polička skleněná rohová 250x55x250mm, mléčné sklo, chrom XQ604
expedice do 7 dnů980 Kč
Při platbě předem pouze 912 Kč

