SKIN dávkovač tekutého mýdla 1000ml, ABS, černá mat A91123BM
SKIN dávkovač tekutého mýdla 1000ml, ABS, černá mat A91123BM
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | SKIN |
| Rozměr | 124x232x114 mm |
| Šířka | 124 mm |
| Výška | 232 mm |
| Hloubka | 114 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1000 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4810 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090111570 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Mohlo by Vás zajímat
SKIN dávkovač pěnového mýdla 500ml, ABS, písková A91401SD
expedice do 7 dnů1 445 Kč
Při platbě předem pouze 1 344 Kč
SKIN dávkovač tekutého mýdla 1000ml, ABS, bílá A91101
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 1200ml, bílá A54201SP
expedice do 7 dnů808 Kč
Při platbě předem pouze 752 Kč
SKIN dávkovač pěnového mýdla 500ml, ABS, černá mat A91423BM
expedice do 7 dnů1 445 Kč
Při platbě předem pouze 1 344 Kč

