SIRIUS hydromasážní vana, 130x130x43cm, Highline Hydro-Air, chrom 57207
SIRIUS hydromasážní vana, 130x130x43cm, Highline Hydro-Air, chrom 57207
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-49111.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 130x130x43 cm |
| Délka | 1300 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 430 mm |
| Objem | 265.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Rohové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 54.6300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061847 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
33 721 Kč
Při platbě předem pouze 32 544 Kč
50 190 Kč
Při platbě předem pouze 48 439 Kč
36 464 Kč
Při platbě předem pouze 35 192 Kč
28 509 Kč
Při platbě předem pouze 27 514 Kč

