SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, černá mat IR156B
SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, černá mat IR156B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1500 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 6.40 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 700 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 771 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913927294 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Příslušenství
408 Kč
Při platbě předem pouze 380 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MOA topná tyč s termostatem a bluetooth, 600 W, černá MOA-B-600
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
JUSTINA otopné těleso 500x1510 mm, černá mat IR151B
expedice do 7 dnů7 989 Kč
Při platbě předem pouze 7 432 Kč
MARILENA otopné těleso 500x1370mm, bílá mat
expedice do 7 dnů9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
SILVANA otopné těleso 500x1236 mm, černá mat IR154B
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
SILVANA otopné těleso 500x1236 mm, verde mat IR154V
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč


