SILVANA otopné těleso 500x972mm, černá mat
SILVANA otopné těleso 500x972mm, černá mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| Rozměr | 500x972 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 972 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 395 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 19.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117978 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
KTX topná tyč s termostatem, 400 W, černá mat KTX-B-400
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat CP7135B
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DENALI otopné těleso 550x904 mm, stříbrná strukturální DN609SS
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
ZIG otopné těleso 600x1096 mm, černá mat ZG611B
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
TABELLA otopné těleso 490x1190 mm, černá mat MI1147
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč

