Sifon nízký 6/4", DN40
Sifon nízký 6/4", DN40
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72193 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729073277 |
| Taric | 39174000 |
| Záruka | 2 roky |

