SERENITY předložka 60x90cm s protiskluzem, polyester, modrá
SERENITY předložka 60x90cm s protiskluzem, polyester, modrá
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-7110303 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
- Výška vlasu cca 18 mm
- Lze prát na nízké teploty
- Protiskluzová úprava
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 60x90 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Polyester |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956199283 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |

