SENTIMENTI WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá 40D10200I-S
SENTIMENTI WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá 40D10200I-S
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozměr | 36,7x44 cm |
| Šířka | 367 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 2.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687049624 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
SENTIMENTI stojící WC Rimless, 36x52 cm, bílá 10SM10004SV
expedice do 7 dnů4 959 Kč
Při platbě předem pouze 4 689 Kč
SENTIMENTI CLEANWASH závěsná WC mísa, Rimless, bidet. sprška, 36x51cm, bílá 10ARS1010
expedice do 7 dnů6 837 Kč
Při platbě předem pouze 6 360 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč


