SANIVEX WC kombi, zvýšený sedák, Rimless, spodní/zadní odpad, bílá
SANIVEX WC kombi, zvýšený sedák, Rimless, spodní/zadní odpad, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x85x63 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 48.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913134494 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Barva keramiky | bílá |
| Typ odpadu | vario |
Příslušenství
990 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PACO WC kombi, Rimless, spodní/zadní odpad, bílá PC1012WR
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
PACO WC kombi, Rimless, spodní/zadní odpad, šedá mat PC1012WRGR
expedice do 7 dnů8 569 Kč
Při platbě předem pouze 8 047 Kč
INFINITY nádržka k WC kombi, bílá PC105-112
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč

