Samolepící držák toaletního papíru, nerez mat 33207
Samolepící držák toaletního papíru, nerez mat 33207
- Opatřen oboustrannou lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje a spolehlivě nahrazuje vruty pro trvalé upevnění
- Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný
- Vygravírované logo SAPHO v pravém dolním rohu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 140x110x30 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.2610 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913847974 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
8 247 Kč
Při platbě předem pouze 7 768 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
X-SQUARE držák toaletního papíru bez krytu, chrom XQ701
expedice do 7 dnů662 Kč
Při platbě předem pouze 616 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
X-ROUND držák toaletního papíru, bez krytu, chrom XR723
expedice do 7 dnů464 Kč
Při platbě předem pouze 432 Kč
X-ROUND BLACK držák toaletního papíru, černá mat XR703B
expedice do 7 dnů800 Kč
Při platbě předem pouze 744 Kč
X-SQUARE držák toaletního papíru bez krytu, chrom XQ702
expedice do 7 dnů722 Kč
Při platbě předem pouze 672 Kč

