Ruční sprcha, průměr 74mm, ABS/chrom 1204-41
Ruční sprcha, průměr 74mm, ABS/chrom 1204-41
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1204-41 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 74 mm |
| Výška | 241 mm |
| Hloubka | 39 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Průtok (3 bar): Ruční sprcha | 16.400 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881459 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, chrom FLEX150
expedice do 7 dnů206 Kč
Při platbě předem pouze 192 Kč
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
4 146 Kč
Při platbě předem pouze 3 920 Kč
1 716 Kč

