Ruční sprcha, 245mm, silikon trysky, ABS/gun metal
Ruční sprcha, 245mm, silikon trysky, ABS/gun metal
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK779GM |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 245 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2110 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124235 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 120cm, gun metal 1208-10GM 56394
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 684 Kč
REA HASS Volně stojící baterie, chrom REA-B6400
expedice do 12 dnů3 560 Kč
Při platbě předem pouze 3 418 Kč

