Rozeta 80/32mm, výška 10mm, ABS/bílá
Rozeta 80/32mm, výška 10mm, ABS/bílá
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-151.196.0 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| EAN | 8590913146459 |
| Taric | 39249000 |
| Hmotnost / ks | 0.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Enzo 1miskový granit dřez s odkapem a baterií Savita, černá 6506-76-672601-00
expedice do 10 dnů4 541 Kč
Mexen Mario 2miskový granitový dřez s kuchyňskou baterií Elia, bílá - 6504-20-670101-00
expedice do 10 dnů4 040 Kč
Mexen Cesar 1-miskový granit dřez s odkapem a baterií Flora, černá 6514-76-670401-00
expedice do 10 dnů4 329 Kč

