ROTA vanová zástěna skládací 900mm, čiré sklo FA900
ROTA vanová zástěna skládací 900mm, čiré sklo FA900
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FA900 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973215 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
4 601 Kč
Při platbě předem pouze 4 334 Kč
na objednávku
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
13 235 Kč
Při platbě předem pouze 12 466 Kč
ROTA BLACK vanová zástěna skládací 900mm, čiré sklo FB900
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 148 Kč

