ROTA vanová zástěna skládací 1200mm, čiré sklo FA120
ROTA vanová zástěna skládací 1200mm, čiré sklo FA120
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973239 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kyoto Sprchová zástěna 125 x 120 x 30 cm, průhledná, černá - 800-125-120-221-70-00-030
expedice do 10 dnů12 441 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá pravá 120 x 150 cm, průhledná, zlatá - 897-120-100-50-00-P
expedice do 10 dnů6 578 Kč
Mexen Felix 3-křídlá vanová zástěna 120 x 140 cm, transparentní, zlatá - 890-120-003-50-00
expedice do 10 dnů4 215 Kč
Mexen Lunar L vanová zástěna se 2 křídly pravá 120 x 150 cm, průhledná, chrom - 897L-120-100-01-00-P
expedice do 10 dnů6 507 Kč

